Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Odkryj Opole w szkole. Materiały edukacyjne

23 maja zapraszamy na inspirujące spotkanie „Człowiek, który nigdy nie chodził do szkoły, dzisiaj uczy nauczycieli i rodziców jak uczyć!” Bohater głośnego dokumentu o edukacji pt. „Alfabet Erwina Wagenhofera” z 2013 roku. Autor wielu książek i mówca inspiracyjny. „Szkodliwa nie jest szkoła, jako instytucja, tylko ta postawa wobec dzieci, jaką najczęściej spotyka się w szkole. Jednak nie dotyczy to tylko szkoły, bo tak samo niesprzyjający może być dom, jeśli nie traktujemy dzieci z szacunkiem. Jeżeli damy dziecku zaufanie i poczucie bezpieczeństwa, bez względu na to, w jakim znajdzie się środowisku, poradzi sobie” – mówi André Stern.

Kim jest André Stern? Człowiek, który nigdy nie chodził do szkoły, dziś jest muzykiem, kompozytorem, lutnikiem, dziennikarzem, autorem książek oraz ekspertem w dziedzinie nauczania poza systemem edukacji szkolnej. Mieszka w Paryżu ze swoją żoną i synem.

Spotkanie z André Sternem odbędzie się w ramach Edukacyjnych Inspiracji. Inicjatywy skierowanej do nauczycieli, rodziców, edukatorów, pedagogów, którzy pragną rozwijać swój warsztat, poszukują inspiracji i przykładów w obszarze edukacji. Więcej informacji o projekcie na www.facebook.com/EdukacyjneInspiracje Organizatorem Edukacyjnych Inspiracji jest Fundacja Kwitnące Talenty, która z pasją i zaangażowaniem pomaga odkrywać i rozwijać talenty i towarzyszy w rozwoju potencjału dzieci, młodzieży i dorosłych. W Opolu m.in. w ramach swoich działań fundacja stworzyła pierwsze w Polsce miejsce uwalniania talentów i rozwijania potencjału – TALENTOWNIA. Więcej informacji o organizatorze i przedsięwzięciach fundacji na www.KwitnaceTalenty.pl i www.facebook.com/KwitnaceTalenty

Zapraszamy na Edukacyjne Inspiracje, które odbędą się w Opolu, przy ul. Piastowskiej 14, 23.05.2017 r. od godz. 11:00, w Sali Orła Białego (Ostrówek) w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego.

Spotkanie składa się z trzech części: wystąpienie prelegenta, dyskusji, networkingu i rozmów w kuluarach.

Rejestracja na www.stern-opole.evenea.pl

Do zobaczenia na Edukacyjnych Inspiracjach

Piotr Koziol

Prezes Fundacji Kwitnące Talenty